Tikras poilsis – tai būsena, kai pamiršti visus rūpesčius, darbus, kai sugebi visiškai atsipalaiduoti ir užsimiršti. Gamta, jos tyras grožis – geriausia išeitis, kai norisi pailsėti.
Mes jums siūlome apsistoti Zakeliškių vienkiemyje, kur kadaise veikė vandens malūnas. Pas mus ne tik galėsite gėrėtis nuostabia Dubysa, jos pakrantėmis, bet rasite ir tikram poilsiui reikalingų patogumų: pavėsinės, laužavietės, šašlykinės, tinklinio, krepšinio aikštelės, lauko supynės, automobilių stovėjimo aikštelė, lauko tualetai, elektra, šulinio vanduo. Pageidaujantys gali išsinuomoti namelį ant ratų, skirtą 6 asmenims, kuriame galėsite naudotis dujine virykle, šaldytuvu, TV. Taip pat gausite indus ir patalyne. Rekomenduojame atsivežti savo užvalkalus patalynei, bei rankšluosčius.
Vienu metu Zakeliškių vandens malūno vienkiemyje gali apsistoti 4 kompanijos. Stovyklavietė – erdvi, teritorija suskirstyta į 4 poilsio zonas:

1 zona

2 zona

3 zona

4 zona

Indėniška pirtis

Visos 4 poilsio zonos yra kruopščiai prižiūrimos. Jūs visada rasite tvarkingas poilsio vietas, nupjautą žolę, tad be rūpesčių galėsite statytis palapines jums priimtinose vietose. Esant pageidavimui galima išsinuomoti stovyklavimui reikiamos įrangos (laužaviečių puodai, iešmai). Sodyboje parduodamos malkos.
Mes rūpinamės ne tik stovyklautojų komfortu, bet ir tikru jų poilsiu, tad garsiai grojančios muzikos (po vidurnakčio) tikrai neišgirsite.
Šaunu, kad atsiranda vis daugiau žmonių, kurie myli gamtą, sugeba ne tik ja gėrėtis, bet ir saugoti, bei puoselėti. Šiukšlės išvežamos nemokamai, tačiau pageidaujame, kad poilsiautojai tvarkingai jas paliktų šiukšlių maišuose, o stiklinę tarą - tam skirtose dėžėse.
Tad laukiame jūsų! Pailsėkime drauge su gamta!